Sık Sorulan Sorular

Turkuzmanlar kendi dilinde terapiyi yurt dışında yaşayan tüm türklere hizmet vermek için kurulmuştur.  Misyonumuz; yurt dışında yaşayan, kendisini ana dilinde ifade eden ve yaşadığı sorunları lisanslı terapistlerimizle paylaşmak isteyen tüm Türklerin hayatını kolaylaştırmaktır.

Biliyoruz ki, tam olarak hissettiklerinizi  ve yaşadığınız zorlukları başka bir dilde anlatmak ne yazıkki çok zor. Bu zorluğu anlıyoruz ve sizin için lisanslı 100 lerce terapistimizle size yardım etmeye çalışıyoruz. Turkuzmanlar sayesinde kendini çok daha iyi anlatabilmen ve seni daha iyi anlayacağını düşündüğün terapistlerle konuşman olduğundan çok daha kolay.

Turkuzmanlar ile lisanslı alanında en iyi terapistlerle telefon görüşmesi ayarlayabilir veya video konferans düzenleyebilirsiniz. Ana dilinde – uygun fiyatlarla – Online ortamda terapi yapabilmen için burdayız!

Turkuzmanlar.com'da alanında uzman 100 lerce Türk lisanslı therapist mevcuttur, içlerinden çoğu belirli alanlarda uzmanlaşmış kişilerdir. Turkuzmanlar.com ile aşağıdaki alanlar ve bunun gibi bir çok konuda destek alabilirsiniz.

·         Endişe

·         Bağımlılık

·         Depresyon

·         Yemek yeme bozuklukları

·         Travma sonrası stressler

·         Çocuk piskolojisi – Ergenlik dönemi yaklaşımları

·         Aile ilişkileri

·         Arkadaşlar ile ilgili sorunlar

 Turkuzmanlar.com da her terapist için, terapistin eğitim, tecrübe durumları göz önüne alınarak farklı kriterlere göre farklı ücretlendirme mevcuttur.  Bu ücretleri terapist kısmında, seansı onaylamadan önce görebilirsiniz. 

Tabi ki de, SSL secure ödeme yöntemlerimiz sayesinde 100% güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Kesinlikle! Platformumuza terapiler kaydolmadan önce detaylı araştırılıyor ve gerekli lisanslara sahip olup olmadığına bakılıyor. Eğer bu lisanslara sahip değillerse ya da henüz stajyer terapist iseler kesinlikle  Turkuzmanlar.com'a üye olamıyorlar. Ayrıca üst üste 2 farklı kişiden olumsuz yorum aldıkları zaman üyelikleri de iptal ediliyor. Yani kısacası size en iyi hizmeti verebilmek için buradayız!

Eğer ödeme yaptığınız ve organize ettiğiniz terapiye katılmak istemiyorsanız, terapiye 24 saat kala iptal edip 100% refund alma hakkına sahipsiniz. 24 saatten daha az süre kaldıysa ve iptal etmek isterseniz para iadesi olmayacaktır.

İptal etmek ya da detaylı bilgi almak için sosyal media adreslerinden ya da info@turkuzmanlar.com adresine mail atabilirsiniz.

Designed by