Kullanıcılar Hakkımızda Neler Diyor?
Bunlar Türk Uzmanlar ile çalışan danışmanlar hakkındaki incelemelerdir. Danışmanınız hakkında yorumda bulunmak isterseniz, lütfen düşüncelerinizi info@turkuzmanlar.com adresine gönderin.
Gulsah P. - Yorum ID #8
Tarih: 28.05.2020
"

Yalnız olduğumu ve kimsenin beni anlamadığını hissediyordum. İyice içime kapandıktan sonra uzman birisinden destek almaya karar verdim. Kendimi ana dilimde daha iyi açıklayabilceğimi düşündüğüm için burayı tercih ettim, iyi ki de etmişim. Çok faydalı oldu kısa sürede eski enerjik günlerime döndüm. Terapistim beni çok iyi anladı ve sorunlarımı çözmeme yardımcı oldu. 

"
Nihat C. - Yorum ID #7
Tarih: 28.05.2020
"

Özgüvenim genel olarak düşük olduğu söylenir hep. Ben de bu konuda kendimi geliştirmek ve rahatça insanlar arasında konuşabilmek istiyordum. Facebook’da reklamlara denk gelince deniyim istedim. Çok faydalı oldular yaptığımız seanslar sayesinde şu an arkadaşlarım tarafından bile farkediliyor özgüvenimdeki yükseliş.

"
Pınar D. - Yorum ID #6
Tarih: 28.05.2020
"

Hayat özellikle bu aralar çok zor geliyordu, hiç bir şey yapasım gelmiyor tüm günümü evde geçiriyordum. Arkadaşlarımın zorlamasıyla burada bir psikologa gittim fakat hic faydalı olmadı, sanki beni hiç anlamıyordu. Bir süre sonra internette gezerken burayı farkettim ailem de çok ısrar edince denemek istedim ve çok faydalı oldu . Yaşam enerjim geri geldi resmen tekrar yardımlarınız için çok teşekkür ederim

"
Cihan T. - Yorum ID #5
Tarih: 05.05.2020
"

Eşimle bir süredir çözemediğimiz sorunlarımız vardı, Amerika’da terapi desteği almak istedik ama hem çok pahalıydı hem de bize yardımcı olamadılar. Arkadaşımın tavsiyesiyle burayı da deneyelim istedik çok memnun kaldık. Karşı tarafta gördüğümüz sorunların bazılarının kendimizde olduğunu farkettik ve sorunlarımızı çözmeye başladık. Çok teşekkürler herkese gönül rahatlığıyla siz de deneyebilirsiniz.

"
Ahmet B. - Yorum ID #4
Tarih: 05.05.2020
"

Çocuğumla bir süredir sorunlar yaşıyorduk. Üstüne de çok gidip ilişkilerimizi tamamen koparmak istemiyordum fakat ne yapacağımı da bilmiyordum. Bizi anlayan ve bu konuda uzman birileriyle konuşmak çok iyi geldi. Çocuğumla ilişkimiz eskisine göre çok daha iyi. Kesinlikle faydalı oluyorlar, denemenizi öneririm.

"
Esra A. - Yorum ID #3
Tarih: 05.05.2020
"

İlk kez online terapi yaptım ve gerçekten çok faydalıydı! Kendini ana dilinde açıklayabilmek beni çok rahat hissettirdi ve terapistim Türk olduğu için beni çok rahat anlayabildi. Sorunlarım hakkında daha detaylı düşünmemi sağladı ve daha önce hiç düşünmediğim tavsiyeler verdi. Kesinlikle herkese öneririm.

"
Designed by